درخواست محاکمه سران فتنه از سوی دانشجویی دانشگاه‌های تهران، امام صادق (ع)،صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی | بلاگ

درخواست محاکمه سران فتنه از سوی دانشجویی دانشگاه‌های تهران، امام صادق (ع)،صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

به گزارش رجانیوز، متن  نامه بسیج  دانشجویی دانشگاه‌های تهران، امام صادق (ع)،صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، صنعتی شهید شریف، علامه طباطبایی (ره) و علم و صنعت ایران به روحانی به شرح زیر است:

جناب آقای روحانی
رئیس محترم شورای عالی امنیت ملی
سلام علیکم

 

همانطور که مستحضرید بنا به تصمیم شورای عالی امنیت ملی در بهمن‌ماه سال 89 که مورد تأیید جنابعالی نیز قرار گرفت سران فتنه 88 در حصر خانگی به سر می‌برند. اکنون و پس از گذشت چندین سال مسئله‌ی حصر به ابزاری برای مظلوم‌نمایی این جنایتکاران بدل شده است.

 

کسانی که به طمع رسیدن به قدرت و با ذوق حمایت بیگانگان، رأی مردم را هیچ انگاشتند و بنا به موهومات ذهنی خود جمهوریت نظام را زیر سؤال بردند و طی ماه‌ها فتنه‌انگیزی و آشوبگری موجب ریخته شدن خون‌ها، لکه‌دار شدن جایگاه کشور و پایمال شدن حقوق مردم شدند، اکنون به مظلومانی بدل شده‌اند که گستاخانه با طرح مواردی همچون اعتصاب غذا سعی در وارونه جلوه دادن واقعیت و جابه‌جا کردن جایگاه شاکی و متهم دارند.

 

لذا با عنایت به اعلام آمادگی قوه قضائیه برای محاکمه این افراد ا از جنابعالی به عنوان رئیس شورای عالی امنیت ملی مستدعی است ترتیبی اتخاذ نمایید تا این افراد در اسرع وقت جهت طی مراحل دادرسی به قوه قضائیه تحویل گردند.


الا لعنة الله علی القوم الظالمین


بسیج دانشجویی دانشگاه‌های
تهران
صنعتی شهید شریف
علم و صنعت ایران
امام صادق (ع)
صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی
علامه طباطبایی (ره


موضوعات مرتبط: خبریدرخواست,محاکمه,سران,فتنه,دانشجویی,دانشگاههای,تهران،,امام,صادق,ع،صنعتی,خواجه,نصیرالدین,طوسی,...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : جمعه 3 شهريور 1396 ساعت: 13:51